LED ЗАХРАНВАНЕ DR-VAL-120/220-240/24 10X1 LEDVANCE
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
Характеристики на продукта:
Клас на защита: IP20. Нисък пулсационен ток
Захранващо напрежение: 220..240 V. Работна честота: 50/60 Hz
Работа с по-малко от 60 V: безопасно изключително ниско напрежение (SELV).
Обратима защита от прегряване, претоварване, късо съединение и работен ток.
Предимства на продукта: Оптимизиран за работа с 24 V гъвкава LED светеща лента. Отлично съотношение цена/качество. 3 години гаранция. Бърз и лесен монтаж. Добра ефективност и надеждност. Области на приложение: Осветяване на залив, дори в затворени пространства. Осветление с ефект Wallwasher в дневни, трапезарии, спални, входни помещения. За вътрешни SELV инсталации. Офиси, търговски центрове, болници, ресторанти, хотели.
Срок на експлоатация: до 35 000 часа (при макс. tc температура).
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Изходна мощност (W)120 W
Изходно напрежение24V DC
Входно напрежение220-240V AC
Изходен ток (A)5 A
Тип драйверПостоянно напрежение
IP защитаIP20
С димерНе
Ефективност (%)87 %
ОхлажданеПасивно
Брой изходи (count)10
Фактор на мощността (PF)0.95
Тегло0.00кг
LED ЗАХРАНВАНЕ DR-VAL-120/220-240/24 10X1 LEDVANCE – Постоянно напрежение 120W 24V DC
Захранвайте LED осветлението си с надеждния драйвер с постоянно напрежение на LEDVANCE. Проектиран за вътрешен монтаж, този 120W източник осигурява стабилно 24V DC напрежение, идеално за LED ленти, модули и табели. С множество изходи инсталацията и свързването са значително улеснени.
Ключови Предимства
  • Постоянно напрежение — Осигурява стабилни 24V DC, подходящи за LED ленти и други устройства с постоянно напрежение.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Входно напрежение220-240 V AC
Изходно напрежение24 V DC
Изходна мощност120 W